TAŚMY PAKOWE

Taśma pakowa Solvent

Wykonana jest na kleju kauczuk naturalny. Charakteryzuje się dużą siłą klejenia dlatego też doskonale nadaje się do zaklejania ciężkich kartonów i paczek. Największą zaletą tej taśmy jest to, że w niskich temperaturach nie traci swoich właściwości. Występuje w różnych rozmiarach i nawojach. Nasz standard magazynowy to 48mm x 60y. Taśma pakowa Solvent występuje w trzech wersjach kolorystycznych: transparent, brąz i biała.

Taśmy pakowe SOLVENT - na bazie kleju kauczukowego

Wytrzymała taśma pakowa Solvent zapewnia najwyższy poziom niezawodności. Proponowane produkty powstały na bazie kleju z kauczuku naturalnego. To prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy planują transport ciężkich paczek, pudełek, czy też kartonów. Opisywane taśmy będą niezastąpione podczas zabezpieczania przesyłek. Nie trzeba obawiać się, że ich zawartość zostanie uszkodzona, czy też zaginie. Taśmy pakowe znajdujące się w tej kategorii nie tracą swoich parametrów użytkowych pod wpływem działania czynników zewnętrznych.

Wysokojakościowe taśmy pakowe Łódź są w pełni odporne na niskie temperatury. Sprawdzą się w każdej sytuacji. Niewątpliwą zaletą jest fakt, że występują one w rozmaitych nawojach oraz rozmiarach. Każdy może wybrać wariant odpowiedni dla siebie. Dostępne są trzy kolory - transparentny, brązowy, biały. Taśmy pakowe Solvent gwarantują wysoką siłę klejenia, co znacząco zwiększa zakres zastosowań.

Taśma pakowa Akryl

Wykonana jest na bazie kleju wodnego. Sprawdza się przede wszystkim na gładkich i stosunkowo śliskich powierzchniach (np. folia). Cechuje ją odporność na promieniowanie UV więc może być wykorzystywana na produktach, które są przechowywane na zewnątrz. Taśma pakowa akrylowa oprócz celów przemysłowych często znajduje zastosowanie w gospodarstwie domowym i przy pracach biurowych. Występuje w różnych rozmiarach i nawojach. Nasz standard magazynowy to 48mm x 60y. Taśma akryl występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: transparent, brąz.

Taśmy pakowe AKRYLOWE- na bazie kleju wodnego

W naszej ofercie można znaleźć także taśmy pakowe Akryl, które produkowane są na bazie kleju wodnego. Może być ona stosowana do gładkich i nieco śliskich powierzchniach. Idealnie sprawdzi się podczas klejenia folii. Warto wspomnieć, że jest ona w pełni odporna na promieniowanie UV, a więc może być eksploatowana na zewnątrz. Taśmy pakowe Akryl znajdują zastosowanie nie tylko w przemyśle, ale również gospodarstwach domowych. Produkowane są w kilku wariantach. Dostępne są dwa kolory - transparentny, brąz. Dużym zainteresowaniem cieszą się także taśmy z nadrukiem.

Taśma pakowa z nadrukiem

W naszej ofecie znajdziesz również taśmy pakowe z nadrukiem z logo firmy. Sprawdź!

.

taśma pakowa z nadrukiem

-

taśma pakowa brązowa

-

taśma pakowa producent

-

taśmy pakowe Łódź

EMI PLUS producent taśmy pakowej

taśmy pakowe producent EMI PLUS Łódź
taśmy pakowe producent  EMI PLUS Łódź
taśmy pakowe producent  EMI PLUS Łódź
taśmy pakowe producent  EMI PLUS Łódź