FOLIE BĄBELKOWE

Folia bąbelkowa

Folia bąbelkowa jest podstawowym, najlepszym materiałem ochronnym używanym przy pakowaniu i zabezpieczaniu delikatnych przedmiotów i urządzeń. Pęcherzyki powietrza w folii tworzą warstwę, która wyróżnia się wysokimi wartościami amortyzacyjnymi. Folia bąbelkowa chroni przed wstrząsami, upadkami i zderzeniami.

Dlaczego folia bąbelkowa jest wyjątkowa?

Pęcherzyki powietrza, które są rozmieszczone w folii w równych odstępach, zapewniają produktowi właściwości, których zwykła folia ochronna nie posiada. Dzięki swojej strukturze jest elastyczna i miękka, świetnie dopasowuje się do kształtu przedmiotu, który zabezpiecza. Zapewnia w ten sposób dokładniejszą ochronę przed uszkodzeniami. Ponadto folia bąbelkowa chroni przed wilgocią i zabrudzeniami, jest także izolatorem termicznym.

Zastosowanie folii bąbelkowej:

1. Materiał do pakowania — zabezpiecza przedmioty przed uszkodzeniem. Folia chroni w transporcie (szkło, ceramika, sprzęt RTV, telefony, meble itp.).

2. Wypełnienie paczek i opakowań — folia wypełnia wolną przestrzeń w opakowaniach i stabilizuje zapakowany towar.

3. Termoizolacja - folia bąbelkowa zabezpiecza przedmioty przed niskimi temperaturami (kwiaty, sadzonki drzew, sprzęt elektroniczny itp.) a także chroni przed utratą ciepła.

4. Przeprowadzki — owinięcie rzeczy w folię bąbelkową gwarantuje bezpieczeństwo przedmiotu (chroni przed zniszczeniem, zarysowaniem)

5. Działanie antystresowe — zgniatanie pęcherzyków w folii bąbelkowej ma działanie odprężające i uwalnia od stresu.

Dla kogo folia bąbelkowa?

Jeśli sprzedajesz towar, który jest delikatny i łatwo może ulec zniszczeniom, bądź zarysowaniu to zdecydowanie folia wypełniona pęcherzykami powietrza jest dla ciebie. Jeśli wysyłasz towar bądź pakujesz — folia bąbelkowa zagwarantuje Ci, że zapakowane przedmioty w transporcie nie zostaną uszkodzone. Chcesz ochronić rośliny przed mrozem? Owiń doniczki folią bąbelkową.

Folia bąbelkowa ma wiele zastosowań, zarówno w firmach i przedsiębiorstwach, sklepach, ale i w każdym gospodarstwie domowym.

Dostępność folii bąbelkowej

W naszej ofercie proponujemy folię bąbelkową B1 - jest to materiał bardzo lekki i znany ze swojej elastyczności. W magazynie mamy dostępny towar w następujących szerokościach: 0,5m; 0,75m; 1m; 1,5m. W razie zapotrzebowania na folię bąbelkową w innych rozmiarach prosimy o kontakt w celu indywidualnego zamówienia.

folia bąbelkowa Łódź
folie bąbelkowe producent Łódź
folia bąbelkowa Łódź