WORKI FOLIOWE

Worki foliowe mają bardzo szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Najczęściej służą do pakowania jednostkowego bądź zbiorczego różnych produktów. Innym ich zastosowaniem jest również wykładanie pojemników lub kartonów dając zabezpieczenie przed wilgocią, kurzem oraz drobnymi uszkodzeniami. Posiadamy worki w szerokiej gamie rozmiarów i grubości. Jeśli chodzi o formę zgrzewu worki mogą występować zarówno w formie ciętej jak i rolowanej.

Uniwersalne worki foliowe wykorzystywane są w wielu różnych branżach. Oferujemy produkty o doskonałych parametrach użytkowych, które mogą być użytkowane w rozmaitych warunkach. Dostępne są one w różnych wymiarach oraz grubościach, co ułatwia dobór czegoś odpowiedniego dla siebie. Dostępne są dwie formy zgrzewki - cięta oraz rolowana. Na uwagę zasługuje fakt, że wszystkie dostępne worki foliowe Łódź wykonywane są z bezpiecznych tworzyw, które nie posiadają w swoim składzie toksycznych związków.

Optymalna elastyczność worków foliowych

Plusem opisywanych worków foliowych jest ich optymalna elastyczność. Zmniejsza to ryzyko niespodziewanego przerwania opakowania. Łatwiej jest również dopasować je do osobistych wymagań. Na uwagę zasługuje również wysoka wytrzymałość. Worki nie są podatne na działanie zmiennych temperatur, wilgoci, czy też promieniowania UV. Mogą być użytkowane w rozmaitych warunkach, co stanowi wielką zaletę.

Ochrona towarów dzięki workom foliowym

Worki foliowe mogą skutecznie ochronić towary przed kurzem, drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi, czy też wilgocią. Warto wspomnieć, że wykorzystywane są one nie tylko do pakowania produktów, ale również wykładania rozmaitych opakowań oraz kartonów. Ułatwiają one utrzymanie prawidłowego poziomu higieny. Proponujemy worki foliowe o wysokie gramaturze, które doskonale sprawdzą się podczas przenoszenia ciężkich towarów. Solidne i certyfikowane tworzywa usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających.

Szeroki zakres zastosowań worków foliowych

Worki foliowe często wykorzystywane są w branży przemysłowej, czy też handlowej. Za ich pomocą można efektywniej organizować procesy logistyczne w firmie. Oczywiście są to produkty wybierane również przez osoby prywatne. Znakomicie sprawdzą się podczas przeprowadzki. Modele o wysokiej pojemności umożliwiają przetransportowanie relatywnie lekkich produktów. Opisywane worki foliowe występują w kilku wariantach kolorystycznych. Są dostępne w okazyjnie niskich cenach, co usatysfakcjonuje tych, którzy posiadają ograniczony budżet.

.

worki foliowe producent

-

worki foliowe od EMI PLUS

-

worki foliowe do pakowania

-

worki foliowe z nadrukiem Łódź

EMI PLUS producent worków foliowych

worki foliowe duże

-

worki foliowe producent EMI PLUS Łódź
worki foliowe producent EMI PLUS Łódź
worki foliowe producent EMI PLUS Łódź
worki foliowe producent EMI PLUS Łódź