FOLIA STRETCH

Wytrzymałe folie stretch wykorzystywane są nie tylko w przemyśle. Doskonale sprawdzają się podczas zabezpieczania rozmaitych przesyłek. Dostępne są w dwóch wersjach - ręczne oraz maszynowe. Folia stretch ręczna cechuje się podwyższoną elastycznością oraz odpornością na negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych. Nie jest ona podatna na pękanie, czy też uszkodzenia mechaniczne. Świetnie sprawdza się podczas zabezpieczania przesyłek drobnicowych, czy też towarów transportowanych na paletach. Są to produkty uniwersalne, które z łatwością można dopasować do potrzeb.

FOLIA STRETCH RĘCZNA

Służy do ręcznego owijania towaru na paletach oraz drobnicowych przesyłek. Produkt ten charakteryzuje się bardzo dobrą elastycznością, rozciągliwością oraz wytrzymałością mechaniczną. Użycie odpowiedniej mieszanki surowca sprawia, że stretch doskonale przylega do pakowanego towaru tworząc jednolitą strukturę ochronną. Wysoka przezroczystość ułatwia rozpoznanie pakowanych przedmiotów lub odczytanie metek umieszczonych pod folią. Zastosowanie stretchu barwionego natomiast znajdzie zastosowanie w sytuacji , w której odbiorca chce dyskretnie ukryć zawartość swojej przesyłki. Dostosowując się do wymagań klienta oferujemy stretch ręczny w różnych nawojach oraz grubościach.

Ręczna folia stretch jest prosta i bezproblemowa w użyciu. Idealnie przylega do wybranej powierzchni. Tworzy dodatkową powłokę ochronną, która redukuje podatność na negatywne oddziaływanie czynników otoczenia. Folie występują w różnych nawojach oraz rozmiarach, a wybór zależy wyłącznie od indywidualnych potrzeb. Produkty dostępne są w wersji transparentnej, czarnej, niebieskiej, białej.

Oferujemy stretch ręczny o następujących parametrach:

• szerokość: 100- 500 [mm]
• grubości: 12, 15, 17, 23, 30 [μm]
• dostępne kolory: transparent , czarny, niebieski, biały
• standardowe nawoje: 1,3 kg netto/23mic , 2,5 kg netto/23mic
• istnieje możliwość wykonania otworów na folii ( stretch ręczny – perforowany)

FOLIA STRETCH MASZYNOWA

Służy do owijania towarów przy pomocy owijarek automatycznych. Dostosowanie odpowiedniego rozciągu używanej folii sprawia, że ładunek jest odpowiednio spięty i zabezpieczony przed rozproszeniem jego zawartości. Wysoka wytrzymałość oraz elastyczność pozwala na owijanie towarów o nieregularnych kształtach przy zachowaniu wysokiej wydajności pakowania.

Nasze przedsiębiorstwo posiada w ofercie również folie stretch maszynowe, które są przystosowane do automatycznych nawijarek. Wyróżniają się one ponadprzeciętnymi parametrami użytkowymi. Genialnie sprawdzają się podczas owijania towarów o nieregularnych kształtach. Są łatwe w formowaniu, ponieważ elastycznie się rozciągają. Nie trzeba obawiać się niespodziewanego przerwania materiału. Ze względu na poziom rozciągliwości folie występują w trzech wariantach - standard, power, super power. Dostępne kolory to transparentny, czarny, niebieski, biały.

Oferujemy stretch maszynowy o następujących parametrach:

• szerokość: 500 [mm]
• grubości: 12, 15, 17, 23, 30 [μm]
• dostępne kolory: transparent , czarny, niebieski, biały
• standardowa waga rolki: 16 kg
• rozciągliwość:

STANDARD – rozciągliwość 120-150%

POWER – rozciągliwość 150-200%

SUPER POWER – rozciągliwość 200-300%

.

folia stretch czarna

-

folia stretch cena

-

folia stretch producent

-

folia stretch Łódź

EMI PLUS producent folii stretch

folia stretch

folia stretch

folia stretch